top of page

Hakkımızda

Firmamız, "UKM" (Uzmanlar Kalibrasyon Merkezi) adı ile Konya da 2006 yılında kalibrasyon laboratuvarı olarak hizmet vermeye başlamıştır. Laboratuvarımız Türkak tarafından TS EN ISO/IEC 17025 standartlarına göre akredite edilmiş bir kuruluştur.

Ukm kalibrasyon, büyük bir sanayi şehri olan Konya  başta olmak üzere Antalya, Muğla, Aydın, İzmir, Manisa, Kütahya, Isparta, Burdur, Afyon, Uşak, Denizli, Eskişehir, Aksaray, Karaman, Niğde, Nevşehir, Kırşehir, Kayseri, Mersin, Adana, Antakya, Kahramanmaraş, Osmaniye, Gaziantep, Şanlıurfa bölgelerinde kalibrasyon hizmeti sunmaktadır.

 

Laboratuvarımız kısa bir süre içinde bölgenin kalibrasyon ihtiyaçlarına cevap verebilecek Uzmanlaşmış kadrosu ve yeterli teknik altyapısı ile her geçen gün aranılan, güven duyulan bir marka haline gelmiştir.

Laboratuvarımız aynı zamanda Konya İlinde kalibrasyon hizmet çeşitliliği açısından en geniş kapasite ve en geniş akreditasyon kapsamına sahip kalibrasyon merkezi olarak Konyalı sanayicilerimizin büyük takdirini toplamaktadır.

Ukm kalibrasyon Konya yerleşke ofis laboratuvar ana bina akredite hizmetler
bottom of page